ahşap merdiven modelleri, merdiven halısı, tahta merdiven Birbirinden ilginç ve güzel ahşap merdiven modelleri

Yatak odalarına çıkan evin içinde ki bu ahşap merdiven modeli oldukça zarif. Gösterişi sevmeyenler için seçilebilir bir model. Koyu renkli ahşap merdiven korkuluklarının içinde ki beyaz basamaklar ve üzerinde ki krem renkli merdiven halısı beyaz duvarların arasında harika görünüyor.

Ahşap merdiven modelleri

Birbirinden farklı gerek modern ahşap merdiven gerekse klasik ahşap merdiven modelleri gibi 20 tane merdiven modelini inceleyebilirsiniz.
çift ahşap merdiven, sağlı sollu merdiven modelleri, ahşap ikili merdiven modelleri Villa içi çift ahşap merdiven modeli

Gösterişli bir villa sahibiyseniz ya da yaptırmayı düşünüyorsanız villa girişine resimde ki gibi ahşap merdiven modellerinden birini seçerek yaptırabilirsiniz.

ahşap sarmal merdiven modelleri, oval ahşap merdiven modelleri Ahşap sarmal merdiven modelleri

Örnekte olduğu gibi merdivenin bulunduğu duvar oval ise sizde bunun gibi ahşap sarmal merdiven modellerini tercih edebilirsiniz. Koyu ahşap zeminler ve merdiven korkuluklarının arasında ki el yapımı işçilik göz dolduruyor. Merdiven aralarının boş olması da ışık kaybını önlüyor.

geniş merdiven, ahşap geniş merdiven basamakları Evin ortasında ahşap merdiven

Evin tam merkezinde böyle bir merdiven yaptırmak istiyorsanız evinizin m2 si gerçekten büyük olmalı. Her ne kadar resmin çekildiği açıdan öyle durmuyor gibi olsa da bu merdiven gerçekten çok geniş ve büyük bir alan kaplıyor.

modern merdiven tasarımı, üç katlı ev merdiven modeli Üç katlı ev içeriden modern merdiven tasarımı

Ahşap tutkusundan vazgeçemeyip merdiveninizin de modern olmasını istiyorsanız doğru seçeneğe bakıyor olabilirsiniz. Merdiven tasarımcısı çelik, ahşap ve camı harika kullanmış. Ahşap merdiven basamaklarını iki taraftanda tutan kompozit levhalar ve cam korkuluğun üzerinde bulunan alüminyum parlak tutacaklar çok zarif durmuşlar. Bu kombinasyonu denemek isteyebilirsiniz.

meşe ağacı merdiven modeli, ahşap merdiven bakımı Yöresel ahşap evler iç merdivenleri

Yöresel evlerde bulunan ahşap merdivenlerin uzun ömürlü olmalarının püf noktası doğru ağacı seçmektir. Resimde gördüğünü bu ahşap merdiven modeli meşe ağacından yapılmıştır ve yüksek dayanıklılıkla az bakımla uzun süre dayanabilmektedir.

ev giriş merdiveni, ekonomik fiyatlı merdiven, ahşap merdiven dizaynı Ev girişi ahşap merdiven dizaynı

Basit ama gösterişli bir ev girişi ahşap merdivenini daha sizinle paylaşıyoruz. Merdivenler için yüksek fiyatlar ödemenize hiç gerek yok merdiven yapan firmalara bu resimleri göstermeniz yeterli olacaktır.

ahşap merdiven modeli, merdiven resimleri, alüminyum merdiven korkulukları Ahşap merdiven resimleri

Ahşap merdiven ve alüminyum korkuluklar çok uyumlu görünüyor. Ev iç dekorasyon yapan firma pencere çerçevelerinden, ahşap merdiven kaplamasına ve pencere çıtalarının rengine kadar her şeyi oldukça uyumlu hale getirmiş.