Asma tavan modelleri

Asma tavan modelleri normal tavan dekorları istemeyen düz tavan modellerini görmekten sıkılanlar için en farklı ve güzel modellerin buluştuğu dev arşiv niteliğinde ki konumuzu sizlerin beğenisine sunuyoruz. Evinizin tüm detaylarıyla kendiniz ilgilenerek yaptırmadıysanız sizi bekleyen normal klasik alçıpan tavanlar ve köşelerinde dönen kartonpiyorler bekliyor demektir. Yıllar önce lüks olan alçı tavanlar artık yerlerini gergi tavan modelleri gibi çok farklı görünen modern asma tavan modelleri gibi seçenekler daha revaçtadır. 

Tavan dekorasyon yaptırırken gerçekten özenle yaklaşmalı ve piyasada son çıkan trendleri takip ederek tanıdıklarınızdan bir adım öne geçmeniz ve çok farklı tavan kaplama seçeneklerini uygulamanız mümkündür. 

Evinizin tüm odaları için farklı seçenekler seçebileceğiniz gibi hali hazırda uyguladığınız ev dekorasyonu konseptine uygun tavan dekorasyonu yaptırabilirsiniz. Örneğin parlak renklerin hakim olduğu yatak odası mobilyalarınıza uygun yatak odası asma tavan modelleri seçebilirsiniz. Klasik salon dekorasyonu yaptıysanız da yine eski tarz alçıpan tavan modelleri tercih edilebilir. Ancak aydınlatma konusunda daha modern seçeneklerin bulunduğunu unutmayın. Örneğin salon asma tavan nişlerinde rgb led kullanarak kumandayla dilediğiniz renkte aydınlatabilirsiniz. Mesela gergi tavan yatak odasında yastığa başınızı koyduğunuzda yıldızların altında gibi hissettirecek şekilde aydınlatma sağlanabilir. Mutfak dolaplarınıza benzer renklerde ya da kontrast oluşturabilecek renklerde mutfak asma tavan modelleri tercih ederek yüzde yüz uyumlu mutfak dekorasyonu yapabilirsiniz. Evinize girerken ilk intibayı oluşturan koridor asma tavan modelleri de ayrıca ehemmiyet taşımaktadır.