bahçe havuzu, mini havuz yapımı, süs havuzu modelleri, bahçe süs havuzu, bahçe süs havuzu modelleri, Küçük bahçe süs havuzu modelleri

Sivrisineklerden korkmuyorsanız mini bahçe havuzları yaparak bahçenize farklı bir hava katabilirsiniz. Unutmayın sivrisinekler durgun sularda çoğalırlar. Süs havuzlarının içine koyabileceğiniz fıskiyeler ile hem serinlemeyi hemde rüzgar yardımıyla çiçeklerinizin sulanmasına katkı sağlayabileceğiniz gibi sesi ve görüntüsü ile de rahatlayabilirsiniz.

7 farklı bahçe düzenleme örnekleri

Havalar bu ara bir ısınıyor bir soğuyor ama yaz mutlaka gelecek ve biz bahçelerin keyfini çıkaracağız. Evin içine gösterdiğimiz özeni dışına da gösterme vakti geldi. Bahçe düzenleme konusunda bir takım yenilikler yapmak için size yeni fikirler vermeye devam ediyoruz.
bahçe mobilyaları, ilginç bahçe mobilyaları, beyaz bahçe mobilyaları, bahçe mobilya dekorasyonu, Bahçe mobilyaları dekorasyonu ile düzenlemeler

Bahçenize yeni mobilyalar alarak farklı oturma alanları oluşturabilirsiniz. Gelecek arkadaşlarınızın rahat edeceği mobilyaları mangal başına yakın yerlere yerleştirerek sohbetin, eğlencenin ve yemenin içmenin tadını hep beraber çıkartabilirsiniz.

bahçe yürüyüş yolu örnekleri, bahçe yürüme yolları, bahçe yürüme taşları, bahçe bitki, Bahçe bitkilerinin arasında yürüyüş yolları yapın

Uzun ömürlü bahçe bitkileri ve süs çiçekleri ile düzenleyeceğiniz bahçenizde bu güzelliklerin arasında gezebileceğiniz yürüyüş yolları, merdivenler yaparak harika zamanlar geçirebilirsiniz.

ateş tuğlası şömine yapımı, ateş tuğlası dekorasyon, bahçe şöminesi, bahçe şöminesi nasıl yapılır, Ateş tuğlaları ile bahçe şöminesi yapın

Bahçenizde bir orta alan belirleyerek kendinizinde yapabileceği şömineler hava soğunda ya da gecenin ilerleyen saatlerinde eğlenceli zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda mangalınızı da yapabileceğiniz şekilde bu şömineleri düzenleyebilirsiniz. Mangal yapılmayan bahçe bahçe değildir :)

ahşap veranda modelleri, bahçe veranda modelleri, Havuzlu bahçe veranda tasarımı

Bahçenizde bir havuz varsa sıcak yaz günlerinde serinlemek için en güzel yerler olacaktır. Ancak kavurucu güneş ışıklarından korunmak için ahşap pergule ya da örnekte ki gibi pvc gerdirme gölgelikleri kullanmayı düşünebilirsiniz.

kış bahçesi aydınlatma, bahçe ışıklandırması, Akşamlar için bahçe ışıklandırması

Bahçenizi akşamları da rahatlıkla kullanabilmek için etrafı ışıl ışıl yaparken tasarrufu da elden bırakmadan led lambaları döşemeyi ve düzenlemeyi düşünebilirsiniz.

havuzlu bahçe düzenlemesi, bahçe dekorasyon havuz, havuzlu bahçe düzenlemesi, havuz kenarı, Havuz kenarı bahçe düzenlemesi

Havuz kenarında kullanabileceğiniz perdeler hem size özel alanlar sunacaktır hemde gölgelenmeye katkı sağlayacaktır.

çardak modelleri, asma çardak, bahçe çardak modelleri, Bitkilerle kaplı bahçe çardak düzenlemeleri

Bahçenizde bir çardak yaptırıp etrafına asma üzüm gibi, sarmaşık gibi dikebileceğiniz bitkilerle hem serinleyebilir, hemde doğal bir ortam oluşturabilirsiniz.