ahşap ev dekorasyonu, ahşap ev mobilyaları, ahşap duvara monteli masa,

Ahşap ev mobilyaları kitaplık ve duvara monteli masa

Ahşap ev mobilyaları kullanırken modern unsurlarla harmanlanması farklı bir bakış açısı sunuyor. Örnek fotoğrafta ki gibi ahşap raflar altında bulunan aynı kalınlıkta duvara monte çalışma masası oldukça zarif bir düşüncenin ürünü olsa gerek.

Ahsap ev dekorasyonu

Doğal yaşama duyulan özlemi gidermek için kuşkusuz en iyi seçenek ahşap ev projeleri olsa gerek. Toprak ve ağaç büyük şehirlerde yaşarken en çok hasret duyduğumuz şeylerin başında geliyor. Şehirden kaçamıyor olsak bile ahşap kullanımına daha çok yer vererek ev içi dekorasyonlarımız da bir nebze olsun kendimizi rahatlatabiliriz.

Sizler için gerçek bir ahşap evin modern yapı teknikleri ile yapılmış halinin iç fotoğraflarını paylaşıyoruz. Resimlerde göreceğiniz ahşap ev dekorasyonu aynı zamanda oldukça modern mobilyaların ve objelerin kullanılarak güzel bir harmanı oluşturulmuş durumdadır. 

Ahşap ev iç dekorasyonu yaparken kahverenginin tonları ile uyum sağlayacak iç dekorasyon öğeleri kullanmaya özen göstermeniz gerekmeyebilir. Fotoğraflarda ki gibi grinin tonları betonu andırsa da ahşapla kombini gerçekten çok hoş görünüyor. Aynı zamanda duvarların önünde ya da ahşaptan uzak kalan bölgelerde ahşap ev aksesuarları kullanmak oldukça iyi bir fikir gibi görünüyor. Bu ahşap ev içinde sizinde görebileceğiniz gibi pek ahşap ev mobilyaları kullanılmamış. Bunların yerine gayet modern mobilyalar kullanılmıştır.