koridor asma tavan modelleri, salon asma tavan modelleri, yatak odası asma tavan modelleri, asma tavan modelleri 2014, asma tavan modelleri, Asma tavan modelleri

Koridor asma tavan modellerinden tutun salon asma tavan modelleri ve yatak odası asma tavan modelleri gibi değişik odaların asma tavan modelleri 2014 yılı örneklerini görebilirsiniz.

Asma tavan modelleri

Evin içinde iç dekorasyonun önemi güzel asma tavan modelleri ile birleşerek daha farklı göründüğünü örneklerimizde görebilirsiniz. Normal tavan boyası kullanılmış bir koridor ile örneğimizde ki gibi ahşap görünümlü koridor asma tavan modelleri arasında ki fark oldukça belirgindir. Yine paylaştığımız resimler içerisinde ki salon asma tavan modelleri salon dekorasyonuna inanılmaz katkı sağlamış. Şu anda bulunduğunuz odada belki de tavanın nasıl göründüğüne alıştığınız için pek dikkat etmeyebilirsiniz ama aydınlık ve ferah bir tavan modeli ile bakış açınız tamamen değişecektir. Aynı şekilde yatakta hep yukarıya baktığımızı farzedersek yatak odası asma tavan modelleri her odadan daha önemli olduğunu varsayabiliriz. Tavan dekorasyonunda yeni bir seçenek olan gergi tavan gibi asma tavan modelleri 2014 yılında gelişimini sürdürecek ve bize daha güzel asma tavan modelleri getirecektir.