duvar aynaları, dekoratif duvar aynaları, banyo aynası modelleri, dekoratif banyo ayna modelleri, Çift lavaboya ikili dekoratif banyo ayna modelleri

İki kişi ortak kullanımı için çift lavabonuz var ise eşinizle sizin güzelliğinizi birlikte görebileceğiniz modern dekoratif aynalar sizin için uygun olabilir.

Banyo duvarlarina ve lavabolara banyo ayna modelleri

Banyo dekorasyonunuza uygun ayna modeli bulmakta zorlanıyorsanız bakış açınızı değiştirmenizde fayda olabilir. Kimi banyolara tüm duvarı kaplayan aynalar yakışırken kiminde ise daha minimal tarzda ufak ve oval hatlara sahip aynalar daha şık durmaktadır. Örneklerimizi incelediğinizde sizlerinde görebileceği gibi modern banyolarda ve klasik banyo dekorasyonlarında birbirinden farklı aynalar kullanmak gerekmektedir.
oval ayna modelleri, dekoratif oval ayna, Banyo için dekoratif oval ayna modelleri

Küçük banyolar için duvarda daha fazla alan kazanmanızı sağlayacak dekoratif oval hatlarıyla değişik ayna modelleri.

yuvarlak ayna modelleri, dekoratif yuvarlak aynalar, örnek daire banyo modelleri, Banyolara yuvarlak ayna modelleri

Birden fazla ayna yerleştirmek isteyenler için irili ufaklı yuvarlak ayna modelleri banyo duvarınızı süsleyebilir.

ahşap ayna, dekoratif ahşap aynalar, dekoratif ahşap ayna modelleri, Dekoratif ahşap banyo ayna modelleri

Diğer bir seçenekte banyolar için kullanabileceğiniz şekilde ki gibi tavandan asılan olmasa da banyo duvarınıza yakışabilecek ahşap çerçeveli dekoratif aynalar.

ledli banyo aynası, led ışıklı banyo aynaları, ledli banyo aynaları, led banyo aynası, Modern led ışıklı banyo aynaları

Benim en beğendiğim modellerden biri de arkadan aydınlatmalı ledli banyo aynaları hem dekoratif bir görüntü sunarken hemde oldukça modern görünüyor.

banyo aynaları modelleri, banyo aynasi, banyo aynalı dolap modelleri, duvar aynaları, duvardan duvara ayna modelleri, duvar kaplama ayna modelleri, Banyo duvar kaplama ayna modelleri

Banyo duvarınızı tamamen ayna ile kaplamakta iyi bir fikir, hatta duvar yerine duvardan duvara yaptıracağınız banyo dolabını kaplamak daha iyi bir fikir..