Beyaz villa modelleri

Ev dekorasyonunda en çok kullanılan renk beyazdır diyebiliriz. Özellikle sıcak bölgelerde yaşayanlar için evin dış cephesinde de beyaza boyamak ya da beyaz kaplama malzemeleri seçmek yazın sıcağında yalıtım açısından size faydalar sağlayacaktır. Bodrum gibi tatil bölgelerinde en çok beyaz villa modelleri görmemizin başlıca nedeni güneşten korunmaktır.

Aynı zamanda yeşil bir bahçenin içinde bulunan beyaz villalar harika bir görüntü sunmaktadır. Paylaştığımız örneklerde de göreceğiniz gibi kırmızı ya da siyahın tonları ile kontrast oluşturulan beyaz villa daha da güzel görünmektedir. Sayfamızda bulunan bir çok dubleks villa modelleri içerisinde de yine en çok kullanılan renk beyazdır. 

Bu galerimizi gezerken size dış cephe renginden fazlasını da sunarak değişik mimarilerde yapılmış villa modelleri örneklerini de sunuyoruz. Yaşayacağınız evin dışarıdan neye benzediği neredeyse iç dekorasyonu kadar önemlidir.

Bir başka dikkatinizi çekmek istediğimiz husus ise villaların yapılış biçimlerinin görünüme etkileridir. Galeri de ki bazı villa modelleri betonarme, prefabrik ve ahşap yapı tekniği kullanılarak yapılmıştır.