çatı katı salon dekorasyonu, çatı katı salon modelleri, Çatı katı salon dekorasyonu

Nispeten tavan yüksekliği fazla olan bu çatı katının büyük bölümünü genellikle olduğu gibi salon mutfak olarak kullanmışlar.Salon iç hacmi oldukça büyük olduğu için geniş koltukları rahatça yerleştirmekten kaçınmamaları oldukça güzel bir sonuç doğurmuş.

Çatı katı dekorasyonları

Ev dekorasyonu yapmak istediğinizde standart olarak bulabileceğiniz onlarca örnek mevcutken çatı katlarının kullanımlarının az olmasından dolayı göz kamaştırıcı dekorasyonları dekorasyon rehberimizde paylaşıyoruz. Ev dekorasyonuna özen gösteren insanların dillerine pelesenk olmuş olan kare odalar daha güzel düzenlenir lafını mutlaka duymuşsunuzdur. Gelin görün ki çatı katı evlerin odalarında kare oda bulmak zor olduğu gibi bir de üstünüze üstünüze gelen eğik çatı duvarı ile başa çıkmanız gerekmektedir. 

çatı katı salon modelleri, teras çatı modelleri, teras oturma grubu, teras oturma grupları, Çatı katı salon modelleri teras bahçe

Bahçe düzenlemesi de bulunan çatı katı terasında salon modellerine örnek verirken aynı zamanda açık mutfağı ve terası gören oturma gruplarının yerleşimi ne kadar zevkli bir mekan olduğunu gösteriyor.

çatı katı banyo modelleri, çatı katı banyo dekorasyonu, Çatı katı banyo modelleri

Ancak çatı katı yeterince yüksek bir binanın üstündeyse çatı penceresi kullanılır gibi düşünmeyin çünkü eğime rağmen kullanılabilecek jaluzi tarzı perdeler mevcut.