duvara monte masa modelleri, duvara monte çalışma masası, duvar masası, duvara monte katlanır masa, duvara monteli masa, duvara monte masa, Duvara monte çalışma masası modelleri

Odanızın bir köşesini çalışma alanı olarak ayırırken yerden maksimum ölçüde faydalanmak ve harika çalışma köşesi yapmak istiyorsanız iki duvara dayanmış şekilde üçgen duvara monte çalışma masası ve üzerinde ki kitaplık size çok iyi gelecek.

Duvara monte çalışma masası

Duvara dayalı masa modelleri birçoğumuzun sıkıntısı olan dar alanlarda harika bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor örneğimizde ki gibi bir odanın tam köşesine yapılmış üçgen biçimindeki bu masa ve üzerindeki kitaplık yerleşimi bakımından yerden oldukça tasarruf sağlıyor.  diğer avantajı ise köşede olmasından dolayı özel bir alan oluşturacaktır.  eğer bu masayı bilgisayar masası olarak kullanacaksanız ve dikkat gerektiren işler yapıyorsanız bu özel alanda verimli vakit geçireceksiniz.

 Masanın yanındaki camın manzarası güzel tasarım gibi hayal gücü gerektiren işler de de başarı sağlamanız için bir avantaj elde etmiş olacaksınız. Normalde bir masayı duvara dayamadan kullanırsanız hem masanın önünde hem de arkasında oturduğunuz yerde hatırı sayılır boşluk bırakmanız gerekir. Duvara dayalı bu tarz masa modellerinde bu sıkıntıdan kurtulmuş olursunuz.