okuma odası tasarımları, kitap okuma odası, kitap okuma odası dekorasyonu, okuma odası, Kitap okuma odası dekorasyonu

Amacı kitap okumak olan bir oda en güzel bu şekilde dekore edilebilirdi. Kitaplığa bağlı olan merdiveni istediğiniz tarafa sürükleyebilerek istediğiniz kitap rafına ulaşmanız kolaylıkla mümkün olabiliyor. Aynı zamanda kitap okuma odasında yukarıda tavana asılan fileli bir yatacak yer olması da harika düşünülmüş bir özellik olsa gerek. Aynı şekilde kitaplık merdiveni ile bu yatağa da çıkabiliyorsunuz.

Duvardan duvara kitaplık ve kitap okuma odası dekorasyonu

Hayatında büyük yer kaplayan kitap okuma sevdası olanların anlayabileceği ve belki de hayalini kurdukları okuma odası dekorasyonu örneği ile karşınızdayız. Rengarenk kitap kapaklarının renklerini oda dekorasyonu içerisinde en uyumlu kullanmanın yollarından biri de beyaz duvarlar ve beyaz kitaplıklar olsa gerek. Örneğimizde alandan tasarruf edip dilediğinde yatarak kitap okumak içinde alan ayırmayı asma yatakla çözmüş olan bu evin sahibi fileleri kullanarak kendisine yatacak yer yapmış. Odanın zemininde de oturma koltukları ile keyfine göre yaşayabiliyor. Aynı şekilde duvardan duvara kaplı kitaplıklar ile de çok ciddi sayıda kitabını düzene sokabilmiş görünüyor.
okuma odası, okuma köşesi, okuma odası dekorasyonu, kitap okuma odaları, kitap okuma odasi, Evin içinde kütüphane kurarak okuma odasına dönüştürme

Evinizin içinde duvardan duvara ve tabandan tavana kitaplık yaptırıp bir odayı tamamen okuma odası olarak ayırıp çok güzel bir alan haline getirebilirsiniz.