ev duvar kağıtları, duvar kağıdı, Evin her odasına uygun duvar kağıtları modelleri

Tam 80 tane birbirinden farklı yatak odası, salon, oturma odası, mutfak dolabı arkası ve bebek odası gibi farklı odalar için çizgili, puantiyeli, geometrik, manzaralı ve 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri.

Ev salon yatak bebek oturma odası duvar kağıdı modelleri ve 3 boyutlu duvar kağıtları

Duvar kağıdı 80 li yıllarda hemen hemen her evde görebiliyorken gitgide kaybetmeye başladı. bu esnada ev duvar kağıdı üreticileri de boş durmuyor çiçekli böcekli duvar kağıtları yerine 3 boyutlu duvar kağıtları gibi sektör olan ilgiyi tamamen artıracak yeni ürünler piyasaya sunmaya başladılar. Ev duvar kağıtları ayrı ofis duvar kağıtları ayrı olarak değerlendirilmeye başlandı hatta istediğiniz bir resmi 3 boyutlu duvar kağıdı olarak özel ürettirip size özel duvar kağıdı modellerini oluşturma şansınızda artık bulmuyor.
 
halen birçok insanın bir haber oldu 3 boyutlu duvar kağıtları bilenler için ise seçmesi oldukça zor olan engin bir deryaya dönüşmüş durumdadır. duvarınızın veya odanızın şekline göre özel şekillendirilebilen hatta usta tasarımcıların elinde 3 boyutlu duvar kağıdı küçücük bir odayı dahi kumsal kenarında gibi gösterebilen harika üç boyutlu duvar kağıtlarına sahip olabilirsiniz. ya da çok sevdiğiniz İstanbul boğazı resmini üç boyutlu duvar kağıdı şeklinde salonunuzun duvarına uygulayıp manzarayı doyasıya izleyebilirsiniz. yalnızca salonlarda değilyatak  başlığınızın arkasındaki duvara da 3 boyutlu yatak odası duvar kağıtları hazır örneklerini sitemizden inceleyebilirsiniz. normal duvar kağıtları üç boyutlu duvar kağıdı fiyatları biraz daha yüksek olsa da bu farka mutlaka değecektir.
 
Salon duvar kağıdı genellikle misafirlerimize ayırdığımız salonlar için bulunmaz nimettir aslında. Salonda bulunan mobilyaların fiyatları ile ya da kapladıkları alanlarla kıyas edersek çoğu zaman salon takımlarının yapamadığı etkileri salon duvar kağıtları yapabilmektedir. Özel olarak salon için duvar kağıtları galerilerimize de ayrıca göz atabilir yeni fikirleri bulabilirsiniz. Gün geçtikçe gelişen salon duvar kağıdı modelleri 2014 yılında özel tasarımlarında girmesiyle çok cazibedar olmaya devam ediyorlar. Özellikle ev salon duvar kağıtları için özel baskı şeklinde yapılmış deniz, orman veya manzaralı oturma odası duvar kağıtları tercih edilmeye devam edilmektedir. Aynı şekilde her gün kullandığınız oturma odası duvar kağıdı modelleri içinde göz yormayan sade modeller bulunmaktadır.
 
Evin salonunu ve oturma odasını hallettiğimize göre oldukça ilginç sonuçlar çıkan yatak odası duvar kağıtları dekorasyon resimlerine de mutlaka bakmalısınız. Yatak odası duvar kağıdında ne gibi ilginçlikler yaşanıyor derseniz düğün fotoğrafını bastırmak isteyen çiftlerden yatak odasının duvarında atların bulunduğu manzara resimlerini isteyenlere kadar geniş ilginç seçenekler bulunmaktadır. Herkesin zevki kendine göre güzel olmasına karşın yatak odası duvar kağıtları için bizim önerimiz kesinlikle sadelikten yanadır. Dinlenmeye gittiğimiz ve yatağımıza başımızı koyduğumuzda dinginlik verecek yatak odası duvar kağıdı modelleri tercih etmek sağlığınız açısından gereklidir.
 
Belki de en eğlenceli ve şirin seçeneklerin bulunduğu bebek odası duvar kağıdı konusunda o kadar güzel örnekler varki bazı bayanların salonlarında bile bunları görmek isteyeceğine eminiz. Sıkıcı ve bunaltıcı olmayan bebek odası duvar kağıtları düz çizlilerden ya da tekrar eden sembollerden ziyade eğlenceli çizgi film karakterlerini ya da rengarenk puantiyeli bebek odası için duvar kağıdı göreceksiniz. Bu esnada yine kimliklerinde olduğu gibi mavi ve pembe renklerle erkek ya da kız bebek ayrımını duvar kağıdında da görmekteyiz. Mavi tonlarının hakim olduğu erkek bebek odası duvar kağıtlarında yine erkeklerin seveceği araba gibi sembolleri görmekteyiz. Gökkuşağı renginin hakim olduğu bebek odası çizgili duvar kağıdı seçeneklerinde ise mutlaka düz çizgi yerine oval çizgilerin tercih edilmesi gerekiyor. Zira bebeğimizin hayal dünyasını da geliştirecek bebek odası duvar kağıdı dekorasyonunu yaptığımız bebek odasının en önemli öğesi olabilir. Aynı şekilde hayallere daldıracak 3 boyutlu bebek odası duvar kağıtları da oldukça mantıklı seçim olacaktır.
duvar kağıtları, ev duvar kağıtları, genç odası duvar kağıtları, Genç odası duvar kağıtları

Duvara monte çalışma masası ile duvar kağıdının kırmızı ve gri renkleri çok uyumlu olsa da bu masada verimli çalışmak dikkat dağıtacağından pek mümkün görünmüyor.

3 boyutlu duvar kağıtları, 3 boyutlu duvar kağıtları

Salon duvarına böylesine güzel deniz ve dağ manzaralı duvar kağıdı yatırırsanız bu evde tartışma çıkması neredeyse imkansız olur.

duvar kağıdı modelleri, Duvar kağıdı modelleri

Oldukça abartılı olan bu pembe, yeşil, sarı ve beyaz renkli çiçeklerle dolu duvar kağıdı aslına bakarsanız gözleri fazlasıyla yoruyor.

çiçekli duvar kağıtları, Çiçekli duvar kağıtları

İçinde cıvıl cıvıl renklerde elbiseler olan elbise odasına yakışır duvar kağıdı ancak boylesine uyumlu olan sarı beyaz renklerinde ki çiçekli duvar kağıdı olabilirdi.

pembe duvar kağıdı, Pembe duvar kağıdı

Retro dekorasyon örneklerinden biri olan resimde ki tatlı du yeşili renginde ki yemek masasına arka duvarda ki pembe beyaz duvar kağıdı oldukca uyumlu.

siyah beyaz duvar kağıtları, Siyah beyaz duvar kağıtları

Duvar dekorasyonu yaparken siyah rengi kullanmak cesaret ister çünkü her mekana uygun değildir evde kullanmak istiyorsanız resimdeki gibi koyu gri ve beyaz tonlarında ki duvar kağıdı daha uygun olacaktır.

şömine duvar kağıdı, Şömine duvar kağıdı

Şömine kenarına ya da arkasinda ki duvara uygulanmış duvar kağıdı yapılmak istenen nostaljik dekorasyona oldukça uygun görünüyor.