çift kişilik çocuk odaları, çift katlı ranza genç odası, çift kişilik genç odası takımları, çift kişilik ranza, İki kişilik genç odası ve çift katlı ranza

Çift katlı ranzanın dizaynına uygun şekilde beyaz açık mavi renklerinin ağırlıkta olduğu ikea gibi yerlerden alınabilecek genç odası mobilyaları ile döşenmiş çok şık bir oda tasarımı.

İki kişilik çocuk odası dekorasyonu

Çocuklar için hayata uyum sağlamaları noktasında ve insanlarla etkileşimlerinin ömür boyu iyi gitmesi adına küçüklükten itibaren eğitilmeleri büyük önem taşımaktadır. Klişe olarak bilinen eğitim ailede başlar sözünün biz dekorasyon severler için bir de yaşam odada başlar sözünü ilave edebiliriz. 

Özellikle kardeşi olan çocuklar için ortak kullanım alanlarında birbirlerine karşı saygılı olmaları ve kendi özel eşyalarını toplama ve saklama noktasında çocuk odası mobilyalarının büyük önemi vardır. Oldukça düzenli çocuk odası dekorasyonları için örnek olacak paylaşımlarımız size iyi fikirler vereceğini umuyoruz.

iki kişilik çocuk odası, İki kişilik çocuk odası ve bebek yatağı

Hem çocuğunuzun hemde bebeğinizin aynı odada kalması gerekiyorsa işte harika bir örnek dekorasyon.

çocuk odası raf modelleri, çocuk odasına raf, çocuk odası duvar rafları, Çocuk odası saklama alanı ve raf modelleri

Çocuk odası büyükse örnekte ki gibi oturma alanının altında çekmeceli saklama alanı ve bir duvarı tamamen raflarla değerlendirebilme fikrini seveceksiniz.

merdivenli ranza modelleri, çekmeceli merdivenli ranzalar, merdivenli çocuk ranzaları, çocuk odası duvar kağıtları, Mavi merdivenli ranza çocuk odası duvar kağıdı uyumu

Mavi rengin ağırlıkta olduğu erkek çocuklar için tasarlanmış merdivenli ve çekmeceli ranza konseptine uyumlu çizgi film karakterli duvar kağıdı ile iki çocuk bu odada harika zamanlar geçirecektir.

iki yataklı genç odası, İki yataklı genç odasında yatakları konumlandırma

İki kişilik genç odaları için ranza istenmiyorsa alternatif olabilecek bir fikir ile cam önüne koyacağınız bir yatak ve bir duvara yaslayacağınız yatak ile iki özel alanı gençlere verebilirsiniz.

çocuklar için çalışma masası, çocuk çalışma odası, çocuk çalışma masası modelleri, Çocuklar için çalışma masası modelleri

Çocuklar için hem beraber hemde ayrı ayrı çalışabilecekleri duvara yaslı çalışma masasının ortasında ki çekmeceli dolap iki çocuğun alanını özel kılıyor.

lüks genç yatak odaları, lüks genç odaları, Lükse düşkün gençler için genç yatak odaları

Lüksü seven gençler için yetişkinliğe bir adım daha yaklaştıracak ayrı ayrı geniş yatakları ve oturma alanlarının yanı sıra yeşil ve pembe renklerinin süslediği genç odasına imrenmemek elde değil.

genç odası çalışma masası modelleri, genç odası kitaplık ve çalışma masası modelleri, Genç odası kitaplık ve çalışma masası modelleri

İki gencin ortak kullandığı genç odası için bir köşesinde çekmeceli çalışma masasının üzerine de kitaplık yaptırmak gerçekten güzel fikir.