kız çocuk yatak odası yeşil pembe kız çocuk yatak odası dekoru

Pembe bir kanepe,beyaz perdeler, tatlı bir puf,yeşil renkli sandalye ile çok hoş bir oda olmuş.

Kız yatakları

Kız çocuğumuz için oda dekor etmeden önce bu kız yataklarına kız çocuk yatak odası modellerine bakmalısınız.Modeller sizin ne istediğiniz konusunda çok fikir verecek.
kitaplıklı pembe kız yatak odası kitaplıklı pembe kız yatak odası

Pembe rengin hakim olduğu kız yatak odasında avizeden tutun perdelere koltuğa tabureye kadar her şey çok şirin olmuş.Kızınız böyle bir odaya bayılır.

pembe kız yatak odası pembe kız yatak odası

Üst katında yatağın olduğu alt kısımda ise kızınızın evcilik oynayabileceği bir oda tasarımı.Pembe rengin hakim olduğu yatakta kızınız merdivenle yatağına çıkmaktan da çok hoşlanacak.

şirin kız yatak odası dekoru şirin kız yatak odası dekoru

Okul öncesi çağında bir kızınız var ise lütfen bu odayı onun için hazırlayın.Süslemeler,demir yatak ,perde küçük oyuncaklarla çok ilgi çekici bir da olmuş.Kızınız arkadaşlarıyla bu odada oyun oynamaktan çok hoşlanacak bence.

kız çocuğu için beyaz renkli demir yatak kız çocuğu için beyaz renkli demir yatak

Sade bir oda arayanlar pembe rengin büyüsüne kapılanlar için çok hoş bir oda daha.Küçük puf kırlentler ile çok tatlı bir dekor olmuş.

pembe duvar kağıtlı kız yatak odası pembe duvar kağıtlı kız yatak odası

pembe duvar kağıtlı kız yatak odasında beyaz demirden yatak çok sade ama dikkat çekici olmamış mı?

şirin kız yatak odası şirin kız yatak odası

Kızınız için iki odanın içinde bir bölme yapıp oraya da fotoğraftaki gibi çalışma masasını koyabilirsiniz.Pembe renkli duvar kağıtları ise odayı çok tatlı göstermiş.