küçük banyolar için duşakabin, küçük banyo duşakabin modelleri, küçük banyo tasarımları, Küçük banyolar için duşakabin ve dolaplı lavabo

En çok kullanacağımız alan olan duşakabinin içini olabildiğince geniş tutabilmek için iki açılı camla kaplanmış ve karşısında da çok şık çift çekmeceli banyo lavabosu oldukça kullanışlı duruyor.

Küçük banyo dekorasyonu örnekleri

Küçük banyo tasarlamanın bazı zor yanları vardır. Her santimi en ince ayrıntısına kadar değerlendirebilmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde zaten dar olan banyoda fazladan kalabalık ve kullanım zorluğu ile karşılaşacaksınız. 

Her zaman için banyoda daha fazla depolama alanının işinize yarayacağını aklınızdan çıkarmamalısınız. Bu yüzden banyo dolaplarının fazlalığı sizi uzun vadede rahat ettirecektir. 
küçük lavabo modelleri, küçük lavabo dolapları, küçük dolaplı lavabo modelleri, Küçük banyolar için küçük dolaplı lavabo modelleri

Yeni dekorasyon anlayışına uyumlu olan fazladan boşluk sağlayarak depolama alanını açıkta bırakan bir lavabo örneği. Lavabonun tek çekmecesinde en iyi temizlik malzemeleri saklanabilir. Ancak lavabonun ve duvarın renginin birbirine uyumlu olması gerekmektedir.

küçük tuvalet lavaboları, en küçük lavabo, En küçük tuvalet lavaboları

Yalnızca lavabo işlevini yerine getirirken harika tasarımı ile önünde havlu asmak içinde yer bulunan şık ve mini banyo tuvalet lavabosu.

siyah lavabo modelleri, siyah beyaz banyo lavabo modeli, Siyah beyaz banyo lavabo modeli

Siyah ve beyaz renklerini ağırlıkta kullandığınız bir banyonuz var ise bu dolaplı, raflı lavabo banyonuza yakışacaktır.

lavabo ayna modelleri, dekoratif lavabo aynaları, lavabo dizayn, Aynalı dekoratif banyo lavabosu

Banyo da alan konusunda sıkıntınız yoksa kullanabileceğiniz aynası ile birlikte takım olan banyo lavabosu dolapsız ama havlu koymak için yer bırakılarak üretilmiş.

dar lavabo modelleri, Dar lavabo modelleri

Yine çok dar banyolar için oldukça kullanışlı olabilecek dar lavabo için dolapta düşünülmüş.

beyaz lavabo, beyaz banyo dolabı, gri beyaz banyo modelleri, 4 çekmeceli beyaz banyo dolabı

Gri banyo tasarımına uygun seçilen dört çekmecesi bulunan kullanışlı banyo dolabı.

cam lavabo fiyatları, banyo cam lavabo, Banyo cam lavabo

Yine küçük tuvalet banyolar için mini lavabo arayanlara örnek olabilecek cam lavabonun tek kötü tarafı kireçli sularda kiri çabuk belli edecek olması.