küçük ev dekorasyonu fikirleri, küçük ev dekorasyonu örnekleri, küçük ev dekorasyon modelleri, küçük evler için dekorasyon fikirleri, küçük ev dekorasyonu nasıl olmalı, Küçük ev dekorasyonu örnekleri

İki katlı küçük evin girişinin bulunduğu salonda mutfak aynı zamanda salon olarak kullanılmaktadır. Salonun içinde ki merdivenden çıkılan yatak odası da diğer resimlerde görebileceğiniz gibi gardrop ve yatak odası ile banyo oldukça iyi yerleştirilmiş görünüyor.

Küçük ev dekorasyonu fikirleri

Küçük ev dekorasyonu nasıl olmalı ? Kısa ama oldukça önemli bir sorudur aslında; Çünkü zaten az olan alanı en iyi şekilde kullanmalı ve en büyük faydayı sağlamanız gerekmektedir. Dekorasyon yaparken seçeceğiniz mobilyaların büyüklüğünden tutun ev içinde ki yerleşimlere ve özel olarak yaptıracağınız mobilyalara kadar her şeyi titizlikle seçmelisiniz.

Bu bağlamda yeteri kadar küçük ev dekorasyonu örnekleri inceleyerek aklınıza yeni fikirler gelmesini sağlayabilir, aynı zamanda ufkunuzu genişletebilirsiniz. Örneğimizde paylaştığımız iki katlı küçük ev dizayn resimlerinde gördüğünüz gibi her köşe ustaca değerlendirilmiştir.

Mutfağın ve mutfak dolabının evin salonunda yerleştirildiği konuma bakarsanız istediğiniz gibi kullanabileceğiniz mutfak ya da büyük bir salon göreceksiniz. Her küçük ev dekorasyon modelleri içerisinde ayrı bir ayrıntı yakalamanız mümkün. Bu örneğimizde 4 farklı küçük evin içinden görüntülerle aklınızda ki küçük evler için dekorasyon fikirlerinin hayata geçirilmiş hallerini göreceksiniz.

küçük ev dekorasyonu fikirleri,iç merdiven modelleri, Küçük ev iç merdiven modelleri

Ev içi merdiven modellerinde büyük evlerde rahatlıkla uygulanan merdivenler küçük ev içinde yapılacağı zaman daha az yer kaplayan ve merdiven altını da dolaplarla değerlendirilebilecek şekilde yapılmasında fayda vardır.

küçük ev dekorasyonu fikirleri, küçük ev dekorasyonu nasıl olmalı, Küçük ev dekorasyonu nasıl olmalı

Küçük ev dekorasyonu nasıl olmalı sorusunun cevaplarından birisi de minimalist az yer kaplayan mobilyalar kullanmaktır.

küçük ev dekorasyonu fikirleri, küçük ev dekorasyon modelleri, Küçük ev dekorasyon modelleri

İçinde merdiven olan mutfak ve salon dekorasyonunda mutfak dolabının arkasında çamaşır makinesi ve bulaşık makinesinin konduğu dolabı da görebilirsiniz.

yatak odasi gardrop içi, ahşap gardrop modelleri iç dizayn, Küçük yatak odası ahşap gardrop modelleri iç dizayn

Küçük evin küçük yatak odasında gardrop ve yatak odası bütünleştirilerek iç dizaynı da buna uygun yapılmalıdır.

merdiven altı mutfak modelleri, küçük ev iç merdiveni, Küçük ev merdiven altı mutfak modelleri

Toplam 80 m2 büyüklüğünde olan bu küçük ev 2 katlı olarak merdiven altında mutfak ve üst katta banyo yatak odası olarak tasarlanmıştır.