merdiven altı mutfak modelleri, küçük ev iç merdiveni,

Küçük ev merdiven altı mutfak modelleri

Toplam 80 m2 büyüklüğünde olan bu küçük ev 2 katlı olarak merdiven altında mutfak ve üst katta banyo yatak odası olarak tasarlanmıştır.

Küçük ev dekorasyonu fikirleri

Küçük ev dekorasyonu nasıl olmalı ? Kısa ama oldukça önemli bir sorudur aslında; Çünkü zaten az olan alanı en iyi şekilde kullanmalı ve en büyük faydayı sağlamanız gerekmektedir. Dekorasyon yaparken seçeceğiniz mobilyaların büyüklüğünden tutun ev içinde ki yerleşimlere ve özel olarak yaptıracağınız mobilyalara kadar her şeyi titizlikle seçmelisiniz.

Bu bağlamda yeteri kadar küçük ev dekorasyonu örnekleri inceleyerek aklınıza yeni fikirler gelmesini sağlayabilir, aynı zamanda ufkunuzu genişletebilirsiniz. Örneğimizde paylaştığımız iki katlı küçük ev dizayn resimlerinde gördüğünüz gibi her köşe ustaca değerlendirilmiştir.

Mutfağın ve mutfak dolabının evin salonunda yerleştirildiği konuma bakarsanız istediğiniz gibi kullanabileceğiniz mutfak ya da büyük bir salon göreceksiniz. Her küçük ev dekorasyon modelleri içerisinde ayrı bir ayrıntı yakalamanız mümkün. Bu örneğimizde 4 farklı küçük evin içinden görüntülerle aklınızda ki küçük evler için dekorasyon fikirlerinin hayata geçirilmiş hallerini göreceksiniz.