lüx konteyner, lüks konteyner ev, Lüx konteyner ev

Bahçe içerisinde standart evlerden çok daha güzel ve içerisi bir o kadar lüks konteyner ev bahçe tutkunları için rüya gibi olsa gerek.

Lüks konteyner evler

Konteyner evler genellikle basit bahçe içine konulan ucuz evler olarak görünmektedir. Hatta öyle ki bu evlerde yaşamak yerine günü birlik bahçeye gidişlerde eşyaların konulabileceği ya da kapalı alan ihtiyacını gidermek üzere kullanılan konutlar gözüyle bakmaktayız. İşte bu algınızı değiştirecek lüks konteyner evler sitemizde bolca örneği mevcuttur. 

Birbirinden farklı konteyner ev modelleri birden fazla konteynerin birleştirilerek oluşturulmasından meydana gelmektedir. Bu farklı yapı modelleri aynı zamanda sizinde göreceğiniz konteyner ev içi resimlerinden de anlaşılabilmektedir. Sizde bu tarz lüks evlere sahip olmak istiyor ve bütçeniz kısıtlı geliyorsa bir prefabrik ev yapan firmadan konteynerleri birleştirerek örnekte ki gibi bir ev yapmasını talep edebilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak adına son görsellerde bu eve ait konteyner ev planları da bulunmaktadır.

konteyner ev iç görünümü, konteyner içi, Konteyner ev iç görünümü

Alıştığımız 21 m2 konteynerlerden çok daha farklı görünen bu birleştirilmiş konteyner ev içi modern villalar kadar güzel görünüyor.

iki katlı konteyner ev, iki katlı konteyner, villa merdiven modelleri, İki katlı konteyner ev içi merdiven

İçeriden merdivenleri bulunan iki katlı konteyner ev adeta villa merdiven modellerine taş çıkartacak derecede kullanışlı ve az yer kaplayan bir model kullanılması son derece başarılı bir seçim olmuş.

konteyner bahçe evleri, bağ bahçe konteyner, Lüks konteyner bahçe evleri

Bahçesini dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz konteyner bahçe evleri önüne veranda yaparak kullanılabilir alanı arttırabilirsiniz. Zaten bahçe konteyner evlerinde asıl amaç bahçede zaman geçirmek olduğuna göre bu tarz bir kullanım çok faydalı olacaktır.

birleşim konteyner, Birleşim konteyner

Bu konteyner evin planına göre en iyi şekilde yapılan birleşim konteyner alanında üzeri rahatlıkla kapatılabilecek bir açık alan bırakılmıştır.

lüks konteyner evler, Lüks konteyner evleri

Ölçüleri genellikle yedi metre uzunluk ve üç metre genişlik olan konteynerlerin birleştirilerek olduka lüks konteyner evlerin meydana getirilebildiğinin en güzel kanıtı olan görselimiz.

iki katlı konteyner ev, konteyner ev, konteyner ev modelleri, Konteyner ev modelleri

Bir başka açıdan görünen konteyner ev modelleri aynı zamanda lüks villa kadar güzel görünüyor.