iki katlı konteyner ev, iki katlı konteyner, villa merdiven modelleri,

İki katlı konteyner ev içi merdiven

İçeriden merdivenleri bulunan iki katlı konteyner ev adeta villa merdiven modellerine taş çıkartacak derecede kullanışlı ve az yer kaplayan bir model kullanılması son derece başarılı bir seçim olmuş.

Lüks konteyner evler

Konteyner evler genellikle basit bahçe içine konulan ucuz evler olarak görünmektedir. Hatta öyle ki bu evlerde yaşamak yerine günü birlik bahçeye gidişlerde eşyaların konulabileceği ya da kapalı alan ihtiyacını gidermek üzere kullanılan konutlar gözüyle bakmaktayız. İşte bu algınızı değiştirecek lüks konteyner evler sitemizde bolca örneği mevcuttur. 

Birbirinden farklı konteyner ev modelleri birden fazla konteynerin birleştirilerek oluşturulmasından meydana gelmektedir. Bu farklı yapı modelleri aynı zamanda sizinde göreceğiniz konteyner ev içi resimlerinden de anlaşılabilmektedir. Sizde bu tarz lüks evlere sahip olmak istiyor ve bütçeniz kısıtlı geliyorsa bir prefabrik ev yapan firmadan konteynerleri birleştirerek örnekte ki gibi bir ev yapmasını talep edebilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmak adına son görsellerde bu eve ait konteyner ev planları da bulunmaktadır.