modern kamelya, kamelya modelleri, kamelya, ahşap veranda modelleri, ahşap veranda, bahçe çardak, çardak modelleri, pergule, pergola, Eve dayalı bahçe verandası ahşap kamelya modelleri

Bahçeli evlerin en cezbedici özelliklerinden biri olan kamelya için harika bir örnek olarak verandasında ahşap çardak modeli yeşilin içinde beyaz rengi ile çok rahatlatıcı bir etkiye sahip görünüyor.

Modern ahşap kamelya çardak modelleri

Bahçeli eviniz varsa mutlaka bahçede zaman geçirmek isteyeceksinizdir. Güneşten korunmanın en iyi yollarından biri olan kamelya da bu konuda size yardımcı olacaktır. Özellikle de resimde ki gibi modern görünen çardak ile altında doyasıya vakit geçirebilirsiniz. Bu pergule modelinde bahçenin ortasında değil eve bitişik verandanın üzerinde yapılmasının da bazı avantajları var. Öncelikle ortada bir yerde olan kamelya gereksiz alan harcayabilirken burada evin sınırından itibaren kullanmaya başlıyorsunuz. Bu da aynı zamanda verandanızı da daha kullanışlı hale getiriyor. Bir diğer avantaj ise kamelyanın bağlandığı bina duvarından dolayı daha da sağlamlaşmaktadır.

modern kamelya, kamelya modelleri, kamelya, ahşap veranda, Ahşap veranda da kamelya modelleri

Ahşap verandaya yakışan beyaz rengi ile rahatlatan kamelya modelinde ister pikniğinizi yapın isterseniz arkanıza yaslanıp yalnızca dinlenin.