banyo modelleri siyah beyaz, gri banyolar, gri banyo seramik, Modern görünüm için gri siyah beyaz banyo

Gri ve siyah tonları banyolarda her zaman için modern algısı oluşturmaktadır ve asla modası geçmemektedir. Aynı şekilde bu örnekte olduğu gibi duşakabini banyonun normalde kullanılmayacak köşelerine koymanız avantaj sağlayacaktır.

Modern banyo tasarımları dekorasyon fikirleri 2016

Her gün kullandığımız banyolarda daha rahat etmek için ver keyif almamız için düşünülmüş 2016 yılının yeni banyo tasarımlarını mutlaka incelemelisiniz. En beğenilen banyolar genellikle geniş görünen banyolar oluyor. İnsanların rahatlamak için girdikleri banyolarda dar alanlar bizi de daraltıyor. Modern banyolar dekore edebilmek için ayırdığınız bütçenin yüksek olmasında fayda var. Ancak ekonomik banyo düzenlemek isteyenler içinde bazı fikirlerimiz var.

mermer banyo modelleri, mermer görünümlü banyo fayansları, mermer desenli banyo modelleri, Doğal ve modern mermer desenli banyo modelleri

Hamam gibi girip tamamen rahatlayacağınız bir banyonuz olsun isterseniz mutlaka mermer kullanmalısınız. Mermer kullanmak pahalı gelirse de mermer desenli fayanslar imdadınıza yetişebilir.

banyo küvet modelleri, Beyaz banyo küvet modelleri

Oldukça sade banyo dekorasyonu içerisinde en önemli unsur değişik tasarımıyla beyaz banyo küveti olsa gerek.

modern banyo dekorasyonu, modern banyo tasarımları, modern banyo dolap modelleri, Modern banyo küvet ve dolap modelleri

Modern banyolar için karışık olmayan sade mobilya ve küvet seçimi çok önemlidir. Geniş bir aynanın önünde ki banyo dolabı ve doğal aydınlatma sayesinde duvar dibinde değil ortada bulunan küvet oldukça modern görünüyor.

modern banyo tasarımları, Açık raflı modern banyo tasarımları

Kapalı dolaplar yerine otellerde görmeye alışık olduğumuz açık raflar kullanın ve aynalarla da banyonuzu süsleyin.

modern banyo dekorasyonları, modern banyo dolaplari, modern banyo dolapları modelleri, Sade modern banyo dekorasyonları

Banyonuza modern bir görünüm sağlamak için çok fazla renk içeren objelerle doldurmayın. Resimde ki örnek banyo modeli gibi iki renkle oldukça modern banyolar yapabilirsiniz.