şömineli salon dekorasyonları, şömine modelleri, Siyah beyaz modern şömine modelleri

Odun ve kömür kullanılarak yakılan klasik şömineler yerine doğalgazla çalışan ve dekoratif taşlarla süslenmiş harika modern şömine modellerini kullanmayı düşünebilirsiniz.

Şömineli salon dekorasyonları

Taştan yapılma şömine modelleri daha klasik ev dekorasyonları için tercih ediliyorken. Eğer evinizin dekorasyonunda yenilikçi çizgiler kullandıysanız resimlerde ki gibi modern şömineli salon dekorasyonu yapmak isteyebilirsiniz. Gördüğünüz gibi standartların ötesinde duvara yaslanan şöminelerdense salonun ortasına yerleştirilmiş siyah beyaz renklere sahip harika bir örnek görmektesiniz. Modern şömine tasarımları içeren diğer örneklerimiz de incelemenizi tavsiye ediyoruz.

şömineli salon dekorasyonları, modern şömineli salon, Modern şömineli salon

Odanın içinde her köşe bucağın bir şeylerle doldurulmadığı bir ev mi hayal ediyorsunuz ? Örneğimizde olduğu gibi bir şöminenin başında iki kişilik yer ayırıp koyu sohbetler edebileceğiniz modern salon örneği şömineli duvarıyla taçlandırılmış görünüyor adeta.

şömineli salon dekorasyonları, modern şömine tasarımları, Modern şömine tasarımları

Modern olması için yenilik görmek gerekiyor diyorsanız parlak duvarları ve salonu ikiye ayıran bir duvarın iç kısmında bulunan pencere şeklinde ve doğalgazla çalışan modern şömine tasarımları her eve uygulanabilecek türden görünüyor.