en güzel bahçeli evler, bahçeli villa ev modelleri, bahçeli konut projeleri, En güzel bahçeli evler

Bir yarışma yapılacak olsa en güzel bahçeli evi seçerken kesinlikle oyumu bu eve veririm çünkü amacını birebir yansıtıyor ve yaşatıyor. Sürgülü cam kapılar açıldığında salon mutfakla bahçe arasında hiç bir engel kalmıyor.

Tek katlı bahçeli ev modelleri

Bu evin ana özelliği bahçeyle bütünleşmek olduğunu resimlere bakınca daha iyi anlayacaksınız. Evin ön tarafından tamamen bağımsız bir görüntüye sahip olan bahçe tarafı istenildiğinde tamamen açılarak bahçeyle bütünleşiyor. Zaten bu evin yapılış amacı da tek katlı bahçeli ev olarak kullanılmasıdır. 
bahçeli villa ev modelleri, bahçeli villa resimleri,bahçeli villalar, bahçe veranda modelleri, Verandalı bahçeli villa modeli

Her ne kadar bu evin salon mutfağı direk bahçeye açılıyor olsa da yine de mangal partilerinizi bahçede ki veranda da yaparak evinizin içini kokudan ve dumandan koruyabilirsiniz.

mutfak balkon birleştirme, bahçeye açılan mutfak, bahçeli ev mutfağı Bahçeye açılan mutfak dekorasyonu

Bu evin mutfağını kullanırken rahatlıkla bahçeye gidip gelebilirsiniz.

modern oturma odası dekorasyonu, modern oturma odası dizaynı, bahçe oturma grupları, küçük odalar için oturma grupları, Bahçeli ev oturma grubu

Her ne kadar bu resme bakınca evin içi gibi görünse de aslında bahçeyle doğrudan bağlantısı olan bu oturma grubu bahçeden girer girmez oturabilir ya da evden bahçenizi rahatlıkla izleyebilirsiniz.

modern mutfak tasarımları, modern mutfak tasarımları ev dekorasyon, modern beyaz mutfak dolap modelleri, Modern mutfak tasarımları ev dekorasyon

Bahçeli eve yakışır ve tüm ihtiyaçların rahatlıkla karşılanabileceği modern tasarıma sahip mutfak ile başarılı bir dekorasyon yapılmış.

bahçe giriş kapı modelleri, villa bahçe girişleri, Bahçeli ev giriş kapısı modelleri

Misafirlerinizi ister direk evinize alıp oradan evin bahçesine geçirebilirsiniz istersenizde bahçe giriş kapısını kullanarak doğrudan bahçeye girişlerini sağlayabilirsiniz.